Способи оплати:

- готівковий розрахунок - оплата здійснюється при передачі товару кур'єром

- накладний платіж при отриманні товару через «Нову пошту» (вам буде необхідно сплатити вартість пересилки грошей - 2% від вартості + 35 грн.);

- безготівковий розрахунок (б / н) БЕЗ ПДВ !: + 5% від вартості товару.

 

Схема замовлення для юридичних осіб (по безготівковій оплаті):

• вибираєте товар на сайті і оформляєте замовлення через кошик, вказавши "Безготівковий розрахунок" в коментарі до замовлення;

• реквізити компанії направляєте на нашу електронну адресу xochy.price@gmail.com з обов'язковим зазначенням номера замовлення;

• ми виставляємо рахунок на оплату і резервуємо замовлений вами товар;

• після надходження грошових коштів на наш розрахунковий рахунок, менеджер зв'язується з Вами для уточнення адреси та часу доставки.

Примітка! При безготівковій оплаті, доставка товару буде здійснена після підтвердження факту надходження грошових коштів замовника на банківський рахунок магазину.

 

Доставка по Києву 

Доставка здійснюється з 9:00 до 20:00 в робочі дні та з 10:00 до 19:00 по суботах. При додатковому узгодженні ми можемо здійснити доставку в інше обумовлений з Вами час.

Вартість доставки: 200 грн. (доставка здійснюється до під'їзду!)

Доставка товару по Києву здійснюється ПРОТЯГОМ ДНЯ без прив'язки за часом (ми враховуємо Ваші побажання по часу - перша або друга половина дня, в робочий час і т.д., але ми не можемо повідомити точний час прибуття кур'єра, так як бувають пробки, зміни маршруту доставок і т.д).

В обов'язки кур'єра входить доставка вантажу до під'їзду і його візуальний огляд на відсутність пошкоджень (кур'єр не проводить майстер-класи з приготування кави на Вашій новій кавомашині, не замішує тісто в кухонному комбайні, не скручує кріплення для телевізора, не займається перевіркою матриці на биті пікселі , а тим більше не чекає, поки Ви встановите ігри на консоль для перевірки її працездатності).

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! Кур'єр - матеріально відповідальна особа, яка відповідає за збереження вантажу. У зв'язку з ситуаціями шахрайства, кур'єр в момент доставки не залишає свій транспортний засіб.

Шановні покупці, з огляду на можливі зміни роздрібних цін на товари, резерв оформлюється на термін не більше 1 доби з моменту оформлення замовлення в нашому магазині. Дякуємо за розуміння!

При доставці Вам замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, працездатність товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень. При претензій при отриманні товару з приводу механічних пошкоджень, в подальшому подібні скарги не розглядаються.

Увага!

Неправильно зазначений номер телефону, неточна або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки у виконанні замовлення. Будь ласка, уважно перевіряйте Ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Якщо товар не підійшов Вам з причин розміру, зовнішнього вигляду, і інших причин, не залежних від інтернет-магазину, Ви оплачуєте вартість кур'єрської доставки. Якщо з якоїсь причини покупець відмовляється від отримання і оплати товару належної якості, то він зобов'язаний компенсувати витрати компанії, пов'язані з доставкою товару, тобто оплатити роботу кур'єра.

Доставка є послугою, не пов'язаною із замовленням. Вона не вважається частиною товару, що купується, і вважається виконаною в момент отримання замовлення.

 

Доставка по Україні:

Доставка товару по Україні здійснюється службою доставки "Нова пошта" на відділення компанії або можливе надання послуги адресної доставки (+40 грн до вартості послуг компанії-перевізники).

Доставка здійснюється на склад компанії-перевізника.

Спосіб оплати Ви можете обрати при узгодженні замовлення з менеджером по телефону.

Вартість доставки залежить від габаритів і вартості товару. Пересилання товару по Україні оплачується клієнтом згідно з тарифами транспортної компанії.