Гарантія якості
В інтернет-магазині Xochy.com.ua Ви купуєте якісну техніку з фірмовою гарантією виробника. Власний відділ якості ретельно перевіряє всю техніку та її сертифікацію, перш ніж вони будуть представлені у нас на сайті.


Гарантійне обслуговування
Все гарантійне та післягарантійне обслуговування товарів проводиться спеціалізованими сервісними центрами, що мають на те відповідні повноваження.


Гарантійний талон
Гарантійний талон є єдиним документом, що підтверджує право на гарантійний ремонт та обслуговування придбаного обладнання. Термін гарантії кожного конкретного товару зазначено у гарантійному талоні. Гарантійне обслуговування надається лише особам, які купують товар, чиї дані вказані у супровідній документації (товариний чек) і не поширюється на третіх осіб.

Отримання товару
При отриманні придбаного товару уважно огляньте цілісність упаковки та перевірте повноту комплектації товару. Ви також можете оглянути зовнішній вигляд доставленого виробу, його приладдя та перевірити працездатність товару, якщо конструкція та технічні можливості виробу дозволяють це зробити негайно після його доставки. Перед увімкненням техніки уважно вивчіть інструкцію, що додається. У разі недотримання умов експлуатації право на гарантійний ремонт та сервісне обслуговування втрачається.


Повернення товару
Відповідно до «Закону про захист прав споживачів», у разі придбання товару дистанційним способом, споживач має право відмовитись від товару у будь-який час до його передачі, а після передачі товару, покупець має право відмовитись від товару протягом 14 днів лише у разі ВІДСУТНІСТЬ слідів експлуатації ! Повернення товару належної якості можливе, якщо збережено його товарний вигляд (товар не повинен був бути у вжитку, на товарі повинні бути збережені всі бирки та ярлики, а також захисні плівки), споживчі властивості та документи, що підтверджують факт оплати та умови покупки. Продавець має право відмовити в прийомі товару при виявленні слідів експлуатації або повної комплектації придбаного товару.

Обмін або повернення товару належної якості
Якщо у Вас виникла потреба в обміні або поверненні товару належної якості, придбаного у нас, зв'яжіться з нами по телефону гарячої лінії.


Вимоги до товару належної якості, представленого для повернення або обміну:

Товар не повинен мати слідів експлуатації, повинні бути збережені його упаковка, товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також усі отримані від продавця документи (чеки, гарантійний талон, інструкція з експлуатації); якщо до товару було додано подарунок, він повинен бути переданий разом з товаром, при цьому подарунок також не повинен мати слідів експлуатації, повинен бути збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби та фабричне (рідне) упакування;

Не підлягають обміну та поверненню товари належної якості, якщо вони можуть бути використані виключно покупцем, що його набуває: предмети санітарії та гігієни (включаючи електробритви, електричні зубні щітки, масажери тощо), що контактують з їжею полімерні вироби, товари побутової хімії, товари в одноразовий упаковці та ін;

Обмінювати придбаний товар належної якості Ви можете на аналогічний товар тієї ж вартості або на іншу модель, доплативши різницю в ціні;

У разі обміну або повернення товару належної якості, придбаного в інтернет-магазині, ОПЛАЧУЄ покупець! транспортні послуги.

Приклад гарантійного талону:

 

УМОВИ ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (РЕМОНТУ):

1.  Усі нижченаведені умови гарантійного обслуговування (ремонту) діють в порядку чинного законодавства України, яке регулює захист прав споживачів, і не поширюється на випадки використання Виробу з метою здійснення підприємницької діяльності чи у зв'язку з придбанням Виробу у цілях задоволення потреб підприємств, установ, організацій.

   2.  Виріб належної якості підлягає поверненню продавцю протягом 14 (чотирнадцяти) календарних  днів з дня продажу Виробу, виключно за умови, якщо Виріб: не використовувався, якщо збережено його товарний вигляд (упаковка Виробу та елементи упаковки Виробу є цілісними, недоторканими, непошкодженими жодним чином; відсутні потертості, подряпини на упаковці, її елементах, Виробі, відсутні сліди розтину упаковки, її елементів, сліди спроб повторного запакування, збережені усі комплектуючі частини упаковки/Виробу та аксесуари тощо), якщо збережено споживчі властивості Виробу, пломби, ярлики Виробу. Тобто Виріб не має жодних ознак експлуатації, в його програмне забезпечення не було внесено жодних змін, а саме (але не виключно): операційна система не повинна бути активована, не повинно бути заблокованих акаунтів (для Meizu (Flyme), Huawei, Xiaomi, iCloud для Apple), не повинно бути додаткового програмного забезпечення (зокрема для смартфонів і пристроїв на Android - неофіційного програмного забезпечення, а також програмного забезпечення, яке впливає на роботу Виробу  - так звані "прискорювачі, оптимізатори, збільшувачі потужності батарей тощо"); по телефону не розмовляли (на лічильнику дзвінків сумарно не більше 5 хвилин); відсутній пил тощо. У покупця повинні бути оригінали гарантійного талону на Виріб і товарного чеку або іншого розрахункового документу, що підтверджує оплату Виробу в повному обсязі. Виріб належної якості підлягає поверненню продавцю виключно після проведення Сервісним Центром діагностики Виробу на предмет відповідності останнього умовам повернення Виробу, вказаним в цьому пункті. Покупець погоджується, що діагностика Виробу на предмет відповідності останнього умовам повернення Виробу, вказаним в цьому пункті, може тривати до 14 (чотирнадцяти) робочих днів. При цьому при поверненні покупцем Виробу належної якості не підлягають поверненню кошти, сплачені покупцем за додаткові приналежності до Виробу (аксесуари) та/або за додаткові послуги, надані продавцем (поклейка плівки, встановлення додаткових (не передбачених виробником як базові) програм тощо).

   3. Виріб неналежної якості поверненню не підлягає (окрім випадків встановлення Сервісним Центром наявності істотних недоліків Виробу), якщо продавець і покупець не домовляться про інше. Виріб неналежної якості підлягає гарантійному ремонту (обслуговуванню) в Сервісному Центрі у випадку виявлення протягом гарантійного строку недоліків Виробу, що виникли з вини виробника Виробу  (навіть якщо такі недоліки виникли протягом перших 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня продажу Виробу). Підтвердження наявності недоліків Виробу, що виникли з вини виробника Виробу, протягом гарантійного строку уповноваженим продавцем сервісним центром є обов’язковою передумовою здійснення гарантійного обслуговування (ремонту).

   4. На гарантійне обслуговування (ремонт), в т.ч. проведення діагностики (технічного огляду), Виріб приймається тільки в повному комплекті (носії з драйверами, шлейфами, елементи кріплення, адаптери живлення, а на вимогу продавця Виробу/Сервісного центру - інструкції з експлуатації Виробу та упаковки тощо), не забруднені та з повністю заповненим супроводжувальним листом. Покупець згоден, що всі несправності і внутрішні ушкодження, які можуть бути виявлені у Виробі при його технічному обслуговуванні, діагностиці, тестуванні і ремонті (обслуговуванні), виникли  до прийому Виробу Сервісним центром. Сервісний центр/Продавець не несе відповідальності за можливу втрату даних або налаштувань Виробу  під час діагностики (технічного огляду) та/або ремонту (обслуговування). Сервісний центр/Продавець не несе відповідальність за наявні захисні плівки та скло на дисплейному модулі Виробу та не бере на себе зобов'язання по їх переклеюванню при заміні модуля. Покупець погоджується, що замінені запасні частини/комплектуючі Виробу не підлягають поверненню Покупцю.

   5. Покупець погоджується, що безоплатне усунення недоліків Виробу (гарантійне обслуговування (ремонт)) здійснюється Сервісним Центром до 30 (тридцяти) робочих днів з дати пред’явлення Виробу Сервісному Центру. Підтвердженням належного усунення недоліків Виробу (здійсненного в повному обсязі та в строки) є наявність акту Сервісного Центру про таке усунення, складеного останнім. Покупець погоджується, що у разі, якщо договірними відносинами між постачальником Виробу та продавцем Виробу передбачено здійснення гарантійного обслуговування (ремонту) офіційним (авторизованим) сервісним центром та/або сервісним центром, уповноваженим постачальником Виробу, а не продавцем, то безоплатне усунення недоліків Виробу (гарантійне обслуговування (ремонт)) здійснюється до 45 (сорока п’яти) робочих днів з дати пред’явлення Виробу Сервісному Центру. Покупець погоджується, що у разі необхідності замовлення запасних частин або комплектуючих Виробу у третіх осіб, гарантійне обслуговування (ремонт) здійснюється до 45 (сорока п’яти) робочих днів з дати пред’явлення Виробу Сервісному Центру.

   6. Продавець/Сервісний Центр має право відмовити в гарантійному обслуговуванні (ремонті) Виробу в наступних випадках:

   - якщо недоліки (дефекти) Виробу виникли внаслідок необережного та/або недбалого ставлення, зберігання Виробу, використання Виробу не за призначенням, порушення умов та/або правил експлуатації Виробу;

   - якщо недоліки (дефекти) Виробу викликані проникненням в середину Виробу сторонніх предметів (пилу, волосся, вовни тварин, пір’я, пуху тощо), комах, прямою або непрямою дією механічних сил, хімічного, термічного або фізичного впливу, випромінювання, агресивних або нейтральних рідин, газів, токсичних, біологічних середовищ або інших середовищ, а також будь-яких інших факторів штучного або природного походження;

 Виробу виникли внаслідок несанкціонованого тестування Виробу чи спроб внесення змін до його конструкції чи до його програмного забезпечення, а також внаслідок ремонту (обслуговування) та/чи технічного огляду/діагностики в організації, яка не уповноважена продавцем;

  - наявності механічних та термічних пошкоджень Виробу або його складових частин (сколи, тріщини, вм'ятини, подряпини тощо), відсутність з'єднувальних гвинтів, частин та вузлів Виробу;

  - якщо відсутні або порушені пломби або стікери, встановлені на Виробі продавцем та/або виробником;

  - відсутності або пошкодження на Виробі виробничих маркувань (назва моделі, серійного номеру, номеру партії тощо);

  - наявності в оптичних пристроях залишків зруйнованого оптичного носія;

  - наявності пошкоджень, викликаних невідповідністю Державним стандартам параметрів живлення, телекомунікаційних, кабельних мереж та зовнішніх факторів;

  - наявності пошкоджень, викликаних стихійним лихом (пожежею, повінню тощо), побутовими факторами (затоплення, пожежа, ремонтні роботи, дії третіх осіб тощо), впливом зовнішніх обставин, неправильним підключенням (встановленням), а також нещасними випадками;

  - наявності пошкоджень, викликаних застосуванням нестандартних (в т.ч. неоригінальних/неофіційних) витратних матеріалів та запчастин.

  6.1. При цьому для встановлення викладених в п. 5 цього гарантійного талону обставин достатнім є фіксація таких обставин в акті Сервісного Центру внаслідок зовнішнього огляду Виробу та/або його діагностики Сервісним Центром.

  7.  Гарантія на Виріб не поширюється на витратні матеріали, комплект приналежностей (аксесуарів), додаткового програмного забезпечення Виробу, встановленого після продажу Виробу на вимогу покупця, та елементи живлення.

  8. Продавець знімає з себе відповідальність (не відшкодовує збитки, в т. ч. і втрачену вигоду) за можливу шкоду, прямо чи побічно нанесену Виробом людям, домашнім тваринам, майну у випадку, якщо це відбулося в результаті недотримання правил користування/зберігання Виробу, навмисних чи необережних дій покупця або третіх осіб, а також випадку непереборної сили.

  9. Продавець не несе відповідальність за несумісність придбаного Виробу з іншими виробами як на програмному, так і на апаратному рівні і не відшкодовує покупцю збитки, пов'язані з цією несумісністю.

  10. Виріб підлягає обміну на аналогічний виключно у разі встановлення Сервісним Центром, що протягом гарантійного строку у Виробі виявлені істотні недоліки та що такі істотні недоліки виникли з вини виробника Виробу. При цьому Виріб підлягає обміну на аналогічний: при наявності у продавця аналогічного Виробу - в строк до 30 (тридцяти) робочих днів  з дня встановлення Сервісним Центром передумов обміну, вказаних в цьому пункті; при відсутності у продавця аналогічного Виробу - в строк 60 (шістдесят) робочих днів  з дня встановлення Сервісним Центром передумов обміну, вказаних в цьому пункті.

  11. Сплачені за Виріб неналежної якості кошти підлягають поверненню покупцю виключно у разі встановлення Сервісним Центром, що протягом гарантійного строку у Виробі виявлені істотні недоліки та що такі істотні недоліки виникли з вини виробника Виробу. При цьому покупець погоджується, що сплачені за Виріб неналежної якості кошти підлягають поверненню у строк до 7 (семи) робочих днів з дня встановлення Сервісним Центром передумов повернення коштів, вказаних в цьому пункті. Поверненню підлягають лише кошти, сплачені покупцем за сам Виріб. Не підлягають поверненню кошти, сплачені покупцем за додаткові приналежності до Виробу (аксесуари) та/або за додаткові послуги, надані продавцем (поклейка плівки, встановлення додаткових (не передбачених виробником як базові) програм тощо).

  12.  Виріб після ремонту, а у разі відмови покупця від ремонту, після технічного огляду/діагностики, зберігається Сервісним Центром протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів безоплатно. Перевищення вказаного строку зберігання передбачає стягнення із покупця плати за зберігання у розмірі 1 % від вартості Вироба, зазначеної в товарному чеку на Виріб. Видача Виробу покупцеві в цьому випадку відбувається тільки після оплати всієї суми вартості ремонту та/або технічного огляду/діагностики та плати за зберігання Виробу. Виріб, незатребуваний протягом 6 (шести) місяців після здійснення гарантійного ремонту, може бути реалізований продавцем/Сервісним Центром в установленому законодавством порядку, в тому числі з метою погашення заборгованості покупця перед Сервісним Центром. Виріб, незатребуваний протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів після його платного ремонту або технічного огляду/діагностики, у разі відмови покупця від ремонту Виробу (як гарантійного, так і платного), може бути реалізований або утилізований продавцем/Сервісним Центром в строки та порядку, визначені на розсуд останніх.

  13. Вироби з оригінальними гарантійними талонами (гарантійними талонами виробника виробу) забезпечуються гарантією організації-виробника і підлягають сервісному обслуговуванню в сертифікованих (авторизованих виробником) сервісних центрах. Передача в ремонт таких Виробів здійснюється безпосередньо покупцем в сервісний центр виробника. Адреси центрів можна знайти в гарантійному талоні Виробу, на офіційних сайтах представництв організацій-виробника або дізнатися по гарячій лінії виробника. При цьому рекламаційні вироби, які підлягають заміні або за які необхідно повернути сплачені кошти, повинні супроводжуватися висновком тільки сертифікованого (авторизованого виробником) сервісного центру. Висновки, видані неавторизованими/несертифікованими пунктами ремонту не є підставою для заміни Виробу або поверненню сплачених за нього коштів.

   З умовами гарантійного обслуговування (ремонту), викладеними вище, ознайомлений(а) та погоджуюсь в повному обсязі. Виріб отриманий мною в робочому стані, жодних претензій до продавця (в тому числі до форми, маркування, упаковки, зовнішнього оформлення, зовнішнього вигляду, комплектності Виробу, гарантійного строку, зазначеного в цьому гарантійному талоні, повноти та мови експлуатаційної документації до Виробу) не маю. Продавцем належним чином роз’яснені мені умови та правила введення в експлуатацію, використання Виробу, в тому числі щодо застосування засобів безпеки до Виробу з метою запобіганню пошкодженню Виробу, завданню шкоди моїм життю, здоров’ю, майну, а також щодо можливих наслідків невиконання умов та правил використання Виробу, щодо встановленого строку придатності Виробу і його частин та про необхідні дії після закінчення такого строку. Своїм підписом на цьому гарантійному талоні підтверджую, що мені надано необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про Виріб у чіткий, зрозумілий та однозначний спосіб, мене не введено в оману (в тому числі стосовно основних характеристик Виробу), діяльність продавця по відношенню до мене не була агресивною, мій вибір щодо придбання саме Виробу, вказаного в цьому гарантійному талоні, є свідомим та вільним. А також підтверджую, що мені було надано інформацію і документи в обсягах та порядку, визначених положеннями ч. 4 ст. 8, ч. 2 ст. 12, ч. 2 ст. 13, ст. 15, ч. 3 ст. 17 Закону України "Про захист прав споживачів".